DYTKO SERWIS   DYTKO SZKOŁA   DYTKO SPORT  

   Paweł Dytko kandydatem Nowoczesnej w wyborach do Sejmu 2015 !

W najbliższych wyborach parlamentarnych Paweł Dytko będzie startował z list Nowoczesnej Ryszarda Petru do sejmu, w województwie opolskim. Krótka prezentacja www.youtube.com/watch?v=2eNVj63o1sg

Więcej »    

PAWEŁ ZAPREZENTOWAŁ NAJNOWSZE AUDI TTS PODCZAS RAJDU KARKONOSKIEGO!

Podczas ostatniego odcinka specjalnego Rajdu Karkonoskiego, Paweł Dytko zaprezentował w gościnnym przejeździe, najnowszy samochód rajdowy firmy Dytko Sport - Audi TTS.!

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  5  ...  48  


Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych aktualnościach z witryny Dytko Team.

   

 Aktualności

PAWEŁ WRACA NA KAROWA W NOWYM SAMOCHODZIE PROTO !

Zespół Dytko Sport stworzył na bazie modelu Mitsubishi Space Star rajdowy samochód ze stałym napędem na 4 koła o nazwie Mitsubishi Space Star Proto. Paweł Dytko wystartuje tym niezwykłym pojazdem w Kryterium Asów na Karowej w barwach nowego sponsora podczas zbliżającego się rajdu Warszawskiej Barbórki.
Rajdowe Mitsubishi Space Star Proto przygotowane przez stajnię braci Dytko powstawało od połowy tego roku i było budowane pod kątem nowych przepisów technicznych, które mają zostać wprowadzone przez PZMot już od 2015r. Samochód napędza 2-litrowy, turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 400 KM i maksymalnym momencie obrotowym 650 Nm, który pozwala na rozpędzenie tego auta do prędkości 100 km/h w zaledwie 3,9 sekundy. Maksymalna prędkość napędzanego na 4 koła Mitsubishi Space Star Proto to 215 km/h. Modyfikacje konstrukcji podwozia pozwoliły na adaptację słynnego zespołu napędowego 4x4 z większego Mitsubishi Lancera Evolution X wraz z zawieszeniem. Paweł – Cieszę się, iż znowu po kilkuletniej przerwie będę mógł założyć kask i wystartować na odcinku specjalnym. Co prawda nie będę się z nikim ścigał, ponieważ będzie to tylko pokazowy przejazd który ma na celu zaprezentowanie nowego samochodu rajdowego klasy Proto - Mitsubishi Space Star ale jazda po tej kultowej trasie w centrum Warszawy wśród tysięcy kibiców zawsze była niezwykła i dostarczała niezapomnianych wrazeń! Mam nadzieję ze i tym razem będzie podobnie a nasza nowa rajdówka spodoba się kibicom, bo to głownie dla nich się tam jeździ… Chcemy też zaprezentować te auto zawodnikom gdyż od przyszłego sezonu po wprowadzeniu nowych przepisów technicznych ten samochód będzie mógł najprawdopodobniej być klasyfikowany już w klasyfikacji generalnej, co będzie dawało szanse na walkę o wysokie lokaty w rajdach. Mamy nadzieję że sezon 2015 będzie rokiem przełomowym dzięki czemu otworzy się możliwość startów dla większej ilości młodych kierowców w naprawdę szybkim i ciekawym samochodzie z napędem na 4 koła. Występ zespołu Dytko Sport podczas Rajdu Barbórki Warszawskiej wsparli Euromaster, Michelin, Mitsubishi Polska oraz Proto Cars.
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja