DYTKO SERWIS   DYTKO SZKOŁA   DYTKO SPORT  

   Paweł Dytko kandydatem Nowoczesnej w wyborach do Sejmu 2015 !

W najbliższych wyborach parlamentarnych Paweł Dytko będzie startował z list Nowoczesnej Ryszarda Petru do sejmu, w województwie opolskim. Krótka prezentacja www.youtube.com/watch?v=2eNVj63o1sg

Więcej »    

PAWEŁ ZAPREZENTOWAŁ NAJNOWSZE AUDI TTS PODCZAS RAJDU KARKONOSKIEGO!

Podczas ostatniego odcinka specjalnego Rajdu Karkonoskiego, Paweł Dytko zaprezentował w gościnnym przejeździe, najnowszy samochód rajdowy firmy Dytko Sport - Audi TTS.!

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  5  ...  48  


Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych aktualnościach z witryny Dytko Team.

   

 Aktualności

WYŚCIG W AUSTRIACKICH MISTRZOSTWACH.

Paweł Dytko w miniony weekend wystartował VW Polo Proto w międzynarodowym wyścigu górskim w St Agatha, który był jednocześnie eliminacją Mistrzostw Austrii, Czech i Niemiec. Zawodów nie udało się jednak ukończyć. Przed ostatnim podjazdem wyścigowym awarii uległ system hamulcowy. www.youtube.com/watch?v=21myWyNJxTY  www.youtube.com/watch?v=NO6UDl8mf8g


Paweł Dytko – „niestety nie osiągnąłem mety w tych zawodach. Szkoda, bo do szczęścia zabrakło tylko jednego podjazdu. Ale w sumie z tego zagranicznego występu mogę być zadowolony. To był jednorazowy start, nie walczyłem o punkty do żadnej klasyfikacji rocznej, po prostu chcieliśmy sprawdzić nasz prototypowy samochód w boju i trochę się pościgać. Pierwszy dzień zawodów w trakcie treningu przywitał nas deszczowa pogodą. Trochę obawiałem się jak mój nowy samochód zachowa sie na śliskiej nawierzchni. Niepotrzebnie, bo jeździło mi sie po mokrym jak zawsze dobrze, chociaż czułem, że roczna przerwa w regularnych startach zrobiła swoje i potrzebuje trochę czasu, by atakować zakręty na sto procent. Ostatecznie treningi zakończyłem na drugim miejscu w klasie E2-SH. Niestety, w trakcie niedzielnych podjazdów na suchej już nawierzchni zaczęły się pojawiać problemy z układem hamulcowym a dokładnie z pompami, które w tym samochodzie nie pochodzą z seryjnej produkcji. Z każdym podjazdem hamulca było coraz mniej, aż w końcu zbrakło go zupełnie. Trochę nietypowa jest to dla nas usterka, nigdy wcześniej nie mieliśmy problemu z pompami, ale z drugiej strony też nigdy wcześniej nie używaliśmy takich rozwiązań. Szkoda, bo meta to zawsze fajne zakończenie dwu-dniowych zmagań. Najważniejsze, jednak że sprawdziliśmy samochód w warunkach wyścigowych, wiemy jak się spisuje na mokrym i suchym asfalcie, jakie elementy trzeba jeszcze dopracować i na co zwrócić szczególną uwagę.

Sama trasa i organizacja bardzo mi sie podobały, szczególnie liczba widzów w trakcie niedzielnych wyścigów robiła ogromne wrażenie. Właśnie po dopingu kibiców i ich reakcji w trakcie wolnych zjazdów do serwisu, widać było że nasz prototypowy VW tez zrobił na nich wrażenie.

Sezon wyścigów dobiegł praktycznie końca i raczej nie będzie już okazji w tym roku by wystartować. Pozostaje nam długa przerwa na zebranie porządnego budżetu i przygotowanie samochodu tak, by myśleć o walce o medale w sezonie 2013.”

Wsparcia w tym wyścigu zespołowi Dytko Sport udzielił Urząd Miasta Nysa i Opolski Urząd Marszałkowski.


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja