DYTKO SERWIS   DYTKO SZKOŁA   DYTKO SPORT  

   Paweł Dytko kandydatem Nowoczesnej w wyborach do Sejmu 2015 !

W najbliższych wyborach parlamentarnych Paweł Dytko będzie startował z list Nowoczesnej Ryszarda Petru do sejmu, w województwie opolskim. Krótka prezentacja www.youtube.com/watch?v=2eNVj63o1sg

Więcej »    

PAWEŁ ZAPREZENTOWAŁ NAJNOWSZE AUDI TTS PODCZAS RAJDU KARKONOSKIEGO!

Podczas ostatniego odcinka specjalnego Rajdu Karkonoskiego, Paweł Dytko zaprezentował w gościnnym przejeździe, najnowszy samochód rajdowy firmy Dytko Sport - Audi TTS.!

Więcej »    


Podstrony: 1  2  3  4  5  ...  48  


Podając swój adres e-mail, będziesz informowany o nowych aktualnościach z witryny Dytko Team.

   

 Aktualności

Dytko wygrywa w Szwajcarii

Paweł Dytko wygrał 10-tą eliminację Mistrzostw Europy w Wyścigach Górskich, rozgrywaną w strugach ulewnego deszczu na alpejskiej trasie w szwajcarskim Saint Ursanne. Zwycięstwo w grupie A - to najlepszy wynik nyskiego kierowcy w dotychczasowych startach poza granicami kraju.

"To był mój pierwszy start w mistrzostwach Europy i dlatego tak cieszę się z wygranej. Po treningach nastroje w zespole nie były najlepsze, gdyż jeszcze nie wjeździłem się wystarczająco w tę trasę, ale gdy lepiej poznałem specyfikację zakrętów okazało się, że mogę powalczyć o podium. Dzisiejsze (niedziela) wyścigi rozgrywane były w ulewnym deszczu i chyba dlatego udało mi się skoncentrować na tyle, by wyjeździć taki wynik. Choć bardzo bym chciał - w tym roku nie wystartuję już w ME. Termin kolejnej eliminacji pokrywa się z ostatnim wyścigiem Pucharu Trzech Kopców w Szczyrku i szkoda byłoby zaprzepaścić punkty z Czech i Słowacji" - powiedział na mecie Paweł Dytko.

Taki wyniki napawa optymizmem i zespół Pawła Dytko poważnie myśli o startach w pełnym cyklu Mistrzostw Europy w przyszłym sezonie.


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

 Code and design by new4mat.com Administracja